Usługi

Wykonujemy szeroki zakres robót budowlanych, przewagą naszej firmy są prace związane z wysokością.

7

Wieloletnie doświadczenie na Ukrainie

11

Duże firmy dla klientów

57

Doświadczeni specjaliści w państwie

263

Powodzeniem ukończyli obiekt

Monolityczna konstrukcja konstrukcji żelbetowych z wykorzystaniem profesjonalnego szalunku

Monolityczna konstrukcja konstrukcji żelbetowych z wykorzystaniem profesjonalnego szalunku

Monolityczna konstrukcja pozwala na budowanie budynków o dowolnej liczbie kondygnacji i kształtów w jak najkrótszym czasie. Planowanie i wymiary domów monolitycznych nie ograniczają się do rozmiarów fabrycznych konstrukcji żelbetowych, co pozwala na uwzględnienie życzeń klienta w jak największym stopniu. Nieistotną zaletą jest możliwość tworzenia krzywoliniowych form, co znacznie rozszerza możliwości architektoniczne.

Praca na dużych wysokościach, wspinaczka przemysłowa

Praca na dużych wysokościach, wspinaczka przemysłowa

Wspinaczka przemysłowa, lub jak potocznie nazywana „Promalp” - kompleks prac wysokościowych, przeprowadzonych z pomocą sprzętu i urządzeń alpinistycznych, bez użycia sprzętu budowlanego. Do utrzymania terenów przemysłowych potrzebna jest nie tylko praca przy utrzymaniu różnych budynków, ale również troska o sprzęt, który odgrywa bardzo ważną rolę w różnych przedsiębiorstwach.

Profesjonalne malowanie powierzchni o dowolnej złożoności

Profesjonalne malowanie powierzchni o dowolnej złożoności

Malowanie obiektów może nie zawsze być najbardziej efektywne w przypadku skomplikowanych prac przedłużających czas ich eksploatacji, to przy osiągnięciu wyniku estetycznego zewnętrznego wyglądu, malowanie warsztatów i innych obiektów budowlanych okazuje się najlepsze jakościowo w porównaniu z innymi metodami obróbki powierzchni. Ochrona przed korozją i zachowanie ich właściwości wytrzymałościowych, a także pojawianie się struktur jest głównym zadaniem przy wykonywaniu tego typu prac.

Produkcja i instalacja konstrukcji metalowych

Produkcja i instalacja konstrukcji metalowych

Produkcja metalowych konstrukcji o różnej złożoności. Wysokiej jakości montaż konstrukcji metalowych jest ważnym etapem budowy, który pod wieloma względami decyduje o takich właściwościach konstrukcji jak wygląd, niezawodność konstrukcji, łatwość obsługi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych podejść w realizacji wyznaczonych celów i profesjonalnego sprzętu, instalacja odbywa się jakościowo i w możliwie najkrótszym czasie.

Instalacja i naprawa maszyn przemysłowych

Instalacja i naprawa maszyn przemysłowych

Instalacja i naprawa urządzeń przemysłowych jest spójnym procesem montażu, instalacji, regulacji i testowania urządzeń. Składa się z ogólnych prac przygotowawczych, montażowych, mechanicznych i technicznych wykwalifikowanych pracowników, w celu ich późniejszego uruchomienia. Pracownicy firmy budowlano-montażowej to wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu hydrauliki, pneumatyki, mechaniki, elektrycy będą w stanie zapewnić niezawodną obsługę techniczną.

Naprawa hydrauliki i gęstego smarowania przedsiębiorstw hutniczych

Naprawa hydrauliki i gęstego smarowania przedsiębiorstw hutniczych

Montaż, demontaż, defekt, mycie, wymiana zużytych części, docieranie, testowanie na stoisku z regulacją oraz końcowe wykończenie i malowanie odbywa się w specjalistycznym warsztacie przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Przed rozpoczęciem naprawy produkt jest wadliwy, określa zakres prac do remontu oraz listę części zamiennych niezbędnych do ukończenia produktu.

Budowa przemysłowa

Budowa przemysłowa "pod klucz"

Budowa obiektów przemysłowych jest szczególnym rodzajem konstrukcji, ponieważ wymagania dotyczące takich prac są znacznie bardziej rygorystyczne, ponieważ budynek doświadcza różnych obciążeń ze strony urządzeń technologicznych. Obecnie istnieje około stu rodzajów budynków przemysłowych, w zależności od funkcji, które pełnią. Nasza firma dysponuje personelem i wsparciem technicznym, aby z powodzeniem budować zarówno małe budynki dla średnich i małych przedsiębiorstw, jak i duże obiekty przemysłowe.

Badania ultradźwiękowe połączeń spawanych

Badania ultradźwiękowe połączeń spawanych

Fala ultradźwiękowa z SPL nie jest postrzegana przez ludzkie ucho, ale jest podstawą wielu metod diagnostycznych. Nie tylko wykrywanie wad, ale także inne branże diagnostyczne wykorzystują różne techniki oparte na penetracji i odbiciu fal ultradźwiękowych. Są one szczególnie ważne dla tych branż, w których głównym wymogiem jest niedopuszczalne zaszkodzić obiekowi badanemu w procesie diagnostycznym (np w medycynie diagnostycznej). W ten sposób ultradźwiękowy sposób kontroli spawania odnosi się do nieinwazyjnych metod kontroli jakości oraz określenia lokalizacji niektórych wad.

Inspekcja budynków i budowli poprzez wydanie ekspertyzy

Inspekcja budynków i budowli poprzez wydanie ekspertyzy

Kontrola techniczna (ekspercka) i certyfikacja budynków i budowli.

Procesu identyfikacji oraz oceny wad i usterek w konstrukcjach nośnych i zamykających struktur dokanują certyfikowani specjaliści z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, a nastepnie wydają wnioski i zalecenia dotyczące niezawodności i możliwości bezpiecznego użytkowania budynku (kompleksu) oraz ich struktur w określonych warunkach, a także czy budynek spełnia obowiązujące normy i wymagania państwowe.